لایلاک یک شرکت چند منظوره است که طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان  در سراسر دنیا  ارائه می دهد. این شرکت بر اساس قوانین ژاپن و در اوساکا تاسیس شده و پس ازبیش از ده سال تجربه در  معرفی فرهنگ و هنر ایران و ژاپن در فستیوال‌های غذا، موسیقی و صنایع دستی و  برگزاری کلاس‌های اموزشی، و تورهای تخصصی. به یک برند پیشتاز در فعالیت های آموزشی و فرهنگی، برگزاری جشنواره ها, مشاوره تجاری، خدمات الکترونیکی و بازاریابی تبدیل شده است.

برنامه‌های تبادل آموزشی و فرهنگی لایلاک برای کمک به افراد از فرهنگ‌های متفاوت برای درک یکدیگر و ایجاد روابط کاری و تجاری و فرهنگی است. 

ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت  و بر آوردن  نیازهای مشتریان خود هستیم. این شرکت دارای تیمی از متخصصان باتجربه است که مشتاق کمک به افراد برای رسیدن به اهدافشان هستند.

تفاوت ما این است که از نقاط مختلف دنیا و با تفاوت‌های فرهنگی رویدادهای منحصر به فرد، بدیع و ابتکاری را رقم می‌زنیم که موجب تمایز شما و افتخار ماست.

lilac banner

مأموریت ترویج آموزش عالی و تبادلات فرهنگی برای زندگی بهتر

ما معتقدیم که درک و تبادل فرهنگی ابزارهای اساسی برای ساختن جهانی صلح آمیزتر و عادلانه تر است. لایلاک  با ارائه برنامه های آموزشی خاص و فرصت های ناب، به مردم از سراسر جهان کمک می کند تا پل های صلح را بسازند.
ما متعهد به ارائه خدمات و برنامه های جدید و با کیفیت به مشتریان خود هستیم و معتقدیم که تنوع یک نقطه قوت است و متعهدیم تا بهترین خدمات ممکن را با قیمتی رقابتی به مشتریان خود ارائه دهیم.
ما متعهد هستیم در صنعت خود و تعیین استاندارد برای کیفیت و نوآوری پیشرو باشیم.
و یک رابطه  کاری مثبت که در آن مشتریان ما بتوانند شکوفا و رشد کنند را ایجاد کنیم.

چشم انداز

به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در برنامه های آموزشی و فرهنگی، نوآوری و جستجوی مداوم راه های جدید برای بهبود خدمات و  کمک به مشتری  از سراسر جهان برای درک بهتر یکدیگر و ایجاد یک تیم قوی خلق و پیشتاز با استراتژی ها و برنامه هایی نو.
علاوه بر این، ما با کمک کارشناسان هوش مصنوعی که بسیار مشتاق ایجاد تغییر در جهان هستند، برای رسیدن به اهداف خود و شما تلاش می کنیم.
رسیدن به چشم انداز ما آسان نخواهد بود، کار سخت، فداکاری و پشتکار می خواهد، اما باور داشته باشیم که اگر بخواهیم تلاش کنیم، می توانیم به هر چیزی برسیم.
ما معتقدیم که آموزش و تبادل فرهنگی ابزارهای ضروری برای ساختن جهانی صلح‌آمیزتر و تفاهم‌آمیزتر است. با گرد هم آوردن افراد از فرهنگ‌های مختلف، می‌توانیم به آنها کمک کنیم تا کلیشه‌ها و تعصبات را از بین ببرند و یاد بگیرند که از تنوع تجربیات انسانی قدردانی کنند.